Връщаме се към нашия експеримент от тази седмица, защото се оказа наистина доста интересен.
Дали си втълпихме или не, но след 24-часовото пречистване сякаш наистина започна да ни се яде по-малко и желанието ни за боклучава храна намаля. Може би наистина едно такова пречистване е добър начален тласък за започване на по-здравословен хранителен режим. Един вид като освежителен шамар след похапването по празниците 🙂
Само не прекалявайте с гладуването, все пак трябва и да се яде!
